Erkeklerde Cinsel Hormonlar

Erkeklerde Cinsel Hormonlar

KUŞDİLİ: Bütün salgı bezlerini balanslı tek biçimde çalıştırır . Erkeklerde de bayanlarda meydana geldiği benzeri cinsel iktidarsızlığı karşılar .

MAYDANOZ: Bedeni yorgunluk ve ruhsal bunalımı karşılar . Erkeklerde cinsel gücü arttırır .

NANE: Cinsel talebi çok arttırır . Erkekte ruhsal iktidarsızlığı karşılar .

TARÇIN: Cinsel talebi çok arttırır .

ZATER: Ruhen ve bedenen canlılık olanağı sağlar . Cinsel gücü arttırır ve iktidarsızlığı karşılar . Kekik benzeri kullanılır Toz şeklinde yemeklere serpilir . Çay olarak ta kullanılır .

ZENCEFİL: Bütün vücudu uyararak bedenin ve zihnin iş gücünü arttırır . Erkekte cinsel gücü ve talebi cok atırır . Gündelik miktar tek kahve kaşığıdır . Toz şeklinde reçel marmelatlara ya da hamurişlerine karıştırılır . Et yemeklerine ve sosa karıştırılır . Süt ve salebe de karıştırılabilinir .

KEKİK: Vucudun koruma gücünü artırır . Erkekte Malatya Escort

cinsel arzuyu artırır . Karanfil bir Cinsel talebi çok artırır . Gunde 1 bir 2 tane yetecektir . Sofrada et suyu sebze ve kompostolara katılarak yenir .

KİŞNİŞ: Erkeklerde cinsel arzuyu artırır . Gün Içerisinde tek kahve kaşığı kullanılır . Hudut sistemine de cok faydalıdır . Et yemeklerine ya da yemeklerde soslara konur . Tek bardak ateş gibi suya 1/2 kahve kaşığı kişniş karıştırılıp , yemek üst kısmına içilebilir .

VANİLYA: Farklı nedenlerle ( Ruhsal ve Bedeni zayıflık ) erkeklerde görülen cinsel iktidarsızlığı karşılar ve onlara cinsel güç kazandırır . Pasta ve sütlü tatlılarda kullanılır .

YULAF: Cinsel iktidarsızlığı karşılar . Aksamları salep benzeri içilerek yatılabilir . Sabahları yulaf u ya da sütle pişirilip içerisine ceviz fındık kuru üzüm katılarak yenebilir . Pek ve tek çok kez yenmemelidir .

KIRMIZI BİBER: Cinsel talebi çok artırır . Damar sertliği , üre ve tansiyonu olanlar yememelidir .

SİVRİ BİBER: Bol C , P , K vitamini vardır . Erkeklerde cinsel istegi çok artırır .

HARDAL: Cinsel arzuyu çok artırır . Sinirleri kuvvetlendirir . Midesi duyarlı olanlar , karaciğer , damarsetliğive tansiyonu olanlar kullanmamalıdır ya da pek nadir almalıdır .

KEREVİZ: Farklı iç salgı bezlerine etki eder ve onların faaliyetlerini artırır , erkeklerde cinsel faaliyeti cok artırır , zamansız iktidarsızlığı önler .

AYÇİÇEĞİ: Bol protein ihtiva eder pek miktarda E vitamini vardır . İktidarsızlığa engel olabilir . Kalp ve hudut hastalıklarını önler . Cinsel arzuyu artırır .

GREYFURT: Vucuda gençlik ve dinç olmak verir . Erken kahvaltıda tek bardak içilmesi öneri edilir . ülseri ve tansiyonu olanlara öneri edilmez .

ÇAM FISTIĞI: Bol E vitamini vardır . Cinsel tukenmeye ve buna ilişkili olarak ruhsal depresyon ve kalp rahatsızlıklarını geçirir .

ANTEPFISTIĞI bir FISTIK: Protein ve bol E vitamini ihtiva eder . Cinsel arzuyu uyarır .

Yorum yapın