SUSAM: Cinsel isteği artırır

SUSAM: Cinsel isteği artırır

ÇÖREKOTU: Cinsel talebi artırır ve bel gevşekliğini gideriri . tek tutamdan pek kullanılmamalıdır . Tahin veya tahin helvası olarak yenir . Yemeklerden ardından 4 tatlı kaşığı yetecektir . cinsel arzuyu artırır .

VİTAMİNLER VE MİNERALLER E belediye vitamini: Kadında ve erkekte üreme vitaminidir . Adalelerin ve sinirlerinnormal çalışmasını olanağı sağlar . Eksikliğinde cinsiyet uzuvları yeteri kadar çalışmaz . Bugday çimi , fıstık , soya , yulaf ezmesinde yer alır .

ÇİNKO: Eksikliğinde erkeklerde husyeler yeteri nevsehir escort bayan
kadar ve sıkı . Böbreküstü bezleri de eksik kalır . prostat bezlerinin şişmesi ve kanser meydana gelebilir . Bugday kepeği , kuru fasülye , mercimek , yumurta ve ekmekte yer alır .

FOSFOR: Husyelerin çalışması , sinirlerin tamiri , ve gelişmesi , beynin çalışmasını olanağı sağlar Soya , bugday çimi , yumurta , badem , kurufasülyede yer alır .

İYOT: İyot şimanlatır veya zayıflatır . Cinsel bezeler , husyeler üstünde etkilidir . Soya , sarımsak , karides , süt , soğanda bol yer alır .

MAGNEZYUM: Çok mühim vazifeleri vardır . Zamansız yaşlanma ve özellikle erkeklerde prostat kanserini önler Buğday çimi , Badem , soya , kurubakla , fındık ta bol yer alır .

MANGANEZ: Eksikliği kız ve oglan cocuklarında kısırlık yaratabilir . Bedeni ve ruhsal bunalımı önler . tahıl , muşmula , fındık , karaciğerde yer alır .

SELENYUM: Sperm hücrelerinin gelişimi esnasında selenyum maddesinin çok mühim tek oyun oynadığını belirlediler . Belirtilere göre , selenyum maddesi tek proteini harekete geçirerek sperm hücrelerinin oksitlenmesini önlüyor . Böylece ek olarak işlek ve etkin olan spermlerin dölleme becerisi çoğalıyor . Tersi vaziyette ise oksitlenen spermler dölleme fonksiyonunu mahaline getiremiyor . Bilim adamları bununla birlikte selenyumun maddesinin sperm hücrelerinin soluk alması esnasında da mühim tek rolü meydana geldiğini belirlediler .

SPERM AZLIĞI ANASON VE SU: Tek çay bardağı sicak suya 1/2 kahvekaşığı anason konur . 5 dadkika bekletilir süzülüp içilir .

PİRİNÇ , ŞEKER , SÜT ( SÜTLAÇ ) : Bol bol mağlup olması gereklidir

ISIGAN OTU VE SU: 4 bardak suya 3 tutam ısırgan otu konur . 10 dk kaynatılıp süzülür ve içilir . Yiyecek esnasında tek tatlı kaşığı güç macunu ve tek çorba kaşığı andız pekmezi alınması öneri edilir .

Yorum yapın